Prezent, o jakim nie śniłeś

Prezent, o jakim nie śniłeś

Znalezienie oryginalnego i cieszącego obdarowanego prezentu nie jest dzisiaj łatwym zadaniem, ponieważ w większości posiadamy wszystko, co jest nam potrzebne do szczęścia, a wygranej w totolotka raczej nikomu się nie daruje w prezencie. Nawet jeśli solenizant czy jubilat posiada jakieś bardzo konkretne hobby, czasem trudno się wstrzelić w temat i znaleźć coś, czego on jeszcze nie posiada lub co byłoby całkowicie po jego myśli. Na szczęście dla fanów motoryzacji oraz umiejętnych kierowców lub tych, którzy chcą jeszcze podszkolić swoje umiejętności, istnieje prezent doskonały: tor wyścigowy.

Na początek: wybadaj teren

Oczywiście nie każdy fan motoryzacji musi być jednocześnie fanem szybkiej jazdy samochodem, jednak zawsze warto zaryzykować bądź zamienić voucher na lekcje nauki bezpiecznej jazdy. Można atrakcje również dozować, zaczynając od mniej skomplikowanych torów, takich jak na przykład tor Łódź, który jest niezbyt ostry, a przez to idealny na sprawdzenie chęci oraz umiejętności. Tor w Łodzi ma jeszcze jedną fantastyczną cechę, a mianowicie nadaje się również do jazdy gokartem lub motocyklem.

A może bardziej sprawnościowo?

Do tematu jazdy po torze wyścigowym można podejść również w kwestii umiejętności kierowcy lub sprawdzenia samochodu, jakim się poruszamy na co dzień lub zgoła innym – dla odczucia wyraźnej różnicy. W takich kwestiach najlepiej sprawdzi się tor Kielce, składający się w zasadzie wyłącznie ze sporego kąta prostego, przed i po którym jest możliwość nabrania odpowiedniej prędkości. Tor w Kielcach zlokalizowany jest w malowniczej okolicy, jaką jest Lotnisko Masłów, spokojne i pełne zieleni, stanowiącej przyjemny kontrast.

Zdecydowanie ekstremalnie

Są jednak wśród nas również zagorzali fani szybkości, ostrych zakrętów, technicznych niuansów oraz ciągłego poprawiania własnych wyników. Dla takich osób idealnie nada się tor Silesia Ring, znajdujący się na Śląsku. Jest na tyle dynamiczny i nieprzewidywalny, że z pewnością sprosta wyzwaniom nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających klientów. Silesia Ring to perełka wśród torów wyścigowych, o czym zawsze warto pamiętać.

Zmień swój samochód

Nieodłączną częścią wyścigów samochodowych są oczywiście same samochody – szybkie jak błyskawica. Na torach takich jak tor Poznań można przekonać się, jak pracuje pod naszą nogą silnik Lamborghini czy Ferrari. Tor w Poznaniu to również zawsze rewelacyjne wrażenia z jazdy po torach kartingowych. Oferta jest więc zdecydowanie bogata i zdecydowanie można dzisiaj znaleźć coś ciekawego i coś, czego na pewno solenizant czy jubilat nie ma na co dzień.

2 Komentarzy

  1. Rafał

    Uważam, że to naprawdę świetny pomysł z tego typu prezentem. Jak dla mnie – strzał w dziesiątkę.

  2. Mirek

    Strasznie chciałbym dostać kiedyś taki prezent…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *