Najbardziej niebanalna randka świata

Najbardziej niebanalna randka świata

Mężczyźni są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby zaimponować kobiecie, która skradła im serce. Nieraz dwoją się i troją, aby znaleźć sposób czy miejsce, który zachwyci wybrankę i sprawi, że odda swoje serce. Jednak nigdy nie jest to zadanie łatwe, ponieważ kobiety mają dzisiaj coraz większe wymagania względem tego, czego oczekują od swoich potencjalnych partnerów. Wśród najciekawszych pomysłów ostatnich czasów znalazł się tor samochodowy – nie tylko jako niesamowita przygoda oraz ogrom emocji, ale również jako sprawdzian dopasowania swoich charakterów oraz temperamentów.

Od jakiego miejsca najlepiej zacząć?

Jeśli nie ma się pewności, czy wybranka serca preferuje tego rodzaju aktywności w czasie wolnym, dobrze jest zabrać ją najpierw w jakieś spokojne miejsce, takie jak na przykład tor Toruń, położone w okolicy bardzo malowniczego miasta, które można zwiedzić w razie poniesionego fiaska w rundzie pierwszej. Tor w Toruniu ma jedynie delikatne zakręty, pobudzi więc odpowiednie obszary i wyzwoli chęć na więcej, jeśli tylko trafimy w gust. Innym, podobnym miejscem jest tor Łódź, również idealny dla początkujących ze względu na swój kształt. Owo miejsce, jakim jest tor w Łodzi jest w zasadzie torem wielozadaniowym, ponieważ nadaje się zarówno dla samochodów osobowych, jak i gokartów oraz motocykli. To zaś zdecydowanie rozszerza zakres naszych możliwości.

Więcej wrażeń!

Jeśli jednak okaże się, że tor wyścigowy to strzał w dziesiątkę i że dzięki temu zaimponowałeś swojej wybrance, jako następne miejsce warto wybrać tor kartingowy Sileria Ring, który zapewnia zdecydowanie niemałe emocje podczas wyścigu. Silesia Ring karting jest miejscem, w którym można popisać się swoimi technicznymi zdolnościami w prowadzeniu samochodu. Równie ciekawym miejscem jest tor Silesia Ring, położony w miejscowości Kamień Śląski. Jak i poprzednik, tak też i Silesia Ring jest miejscem stricte do sprawdzenia swoich technicznych umiejętności.

Niepowtarzalne wrażenia

Takiej randki z pewnością nikt nie będzie w stanie szybko zapomnieć. Jeśli jednak ktoś chce jeszcze bardziej podkręcić emocje, oczywiście można to zrobić, kupując czy rezerwując voucher na tor Ułęż, gdzie możliwa jest samodzielna jazda po torze samochodem takim jak… Lamborghini. Z pewnością rozrywka, jaką jest w stanie zapewnić tor w Ułężu będzie niezapomnianą przygodą dla obu stron u być może bardzo silnym fundamentem do zbudowania czegoś znacznie większego niż jedynie przelotna znajomość…

2 Komentarzy

  1. Iga

    Jakby mi jakiś facet zaproponował taka randkę, to od razu bym za niego wyszła, bez zastanowienia.

  2. Ewa

    Świetny pomysł na randkę! Szkoda, że nikt mi jeszcze takiej nie zaproponował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *