A może by tak… podróż poślubna w niecodziennym wydaniu?

A może by tak... podróż poślubna w niecodziennym wydaniu?

Lubimy zaskakiwać siebie nawzajem, szczególnie zaś lubimy niespodzianki w ważnych dla nas chwilach, lubimy, kiedy jesteśmy częścią czegoś większego. W przypadku małżeństwa zaś najlepiej jest, jeśli dwie połówki jabłka mają takie same zainteresowania. Dzięki temu czas upływa wspólnie dużo przyjemniej, dużo łatwiej jest również znaleźć aktywności, które cieszą obie strony. W ostatnim roku pojawia się w Internecie coraz więcej propozycji i pomysłów na spędzenie podróży poślubnej w sposób dosyć nietypowy – im dziwniej, tym lepiej. Na pierwszy plan zaś wysuwają się… wyścigowe tory samochodowe.

W jakim miejscu najlepiej zacząć wyprawę?

Najlepsze na sam początek są zawsze tory dla początkujących, czyli niezbyt wymagające dla kierowców. Jeśli para mimo zamiłowania do motoryzacji nie miała wcześniej możliwości korzystać z takich miejsc, najlepszy będzie tor Ułęże – da to pełen obraz tego, w jakim kierunku podążyć dalej. Tor w Ułężu jest również świetnym pierwszym miejscem ze wzgledu na swoją atrakcyjność oraz ilość imprez sportowych, motoryzacyjnych oraz motocyklowych, jakie się na nim każdego roku. Nieco lżejszym i również dobrym na sam początek jest z pewnością tor Poznań, idealny do rozpoznawania terenu jakim jest szybka i w pełni kontrolowana jazda. Tor w Poznaniu posiada również uatrakcyjnienie w postaci toru kartingowego, na ktorym główną atrakcją są szybie i piękne sportowe samochody światowej klasy marek, jak Ferrari czy Lamborghini.

A kiedy podstawy mamy już za sobą…

Zawsze warto iść naprzód i jeżeli pierwsze tory dla początkujących przestają nam wystarczać, jako głodna nowych wrażeń młoda para możemy szukać dalej i trafić na przykład na tor Kielce, który da prawdziwy wycisk oraz emocje w swoim słynny dziewięćdziesięciostopniowym zakręcie. Tor w Kielcach to doskonały sprawdzian sprawności oraz umiejętności, jakie nabyliśmy podczas długich lat praktykowania jazdy pojazdami mechanicznymi. Prawdziwą gratka dla miłośników adrenaliny będzie z pewnością tor Silesia Ring ze względu na swoją skomplikowaną konstrukcję. Zresztą zawsze takie miejsca jak właśnie Silesia Ring są wręcz idealnym miejscem do urządzenia poślubnej plenerowej sesji fotograficznej.

Idealne tło dla sesji zdjęciowej

Niektóre tory wyścigowe, takie jak na przykład tor kartingoowy Silesia Ring są położone niezwykle malowniczo, co wraz z szybki, sportowymi i po prostu pięknymi samochodami stanowią doskonałą oprawę dla plenerowych zdjęć ślubnych młodej pary, które z pewnością okażą się doskonałą pamiątką.

2 Komentarzy

  1. Marcin

    O dziwo moja narzeczona zaproponowała właśnie to miejsce na naszą sesję narzeczeńską. Niesamowite wrażenia.

  2. Irena

    Mój mąż zabrał mnie w takie miejsce jeszcze przed ślubem – fantastyczna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *